توضیحات کامل :

پاورپوینت زندگینامه شهریار

 

پاورپوینت زندگینامه شهریار شامل 30 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

زندگینامه شهریار سید محمد حسین بهجت تبریزی متخلص به شهریار از شاعران بزرگ و معاصر ایران است در این مبحث به زندگی و برخی اتفاقات عجیب زندگی ایشان و نظر بعضی از شاعران و بزرگان درباره او پرداخته شده است .

زندگی نامه استاد شهریار

ایران زمین همواره مهد شعر و ادبیات بوده و با داشتن شاعرانی چون حافظ، سعدی، فردوسی، مولانا و صدها شاعر به نام دیگر جزء شاعر خیزترین نقاط جهان است و به جرعت میتوان گفت که کمتر کشوری را پیدا میکنید که این همه شاعر بزرگ را در خود جای داده باشد. از میان این شاعران به نام، هر یک از ما با توجه به سلایقمان با اشعار یکی از این شاعران بیشتر ارتباط برقرار می کنیم. برخی با غزلیات حافظ و برخی با اشعار سعدی و مولانا. اما در این مطلب میخواهیم با زندگینامه ی یکی از بزرگترین شاعران معاصر ایران زمین که از نظر بنده (نویسنده) بزرگترین شاعر معاصر ایران است، آشنا شویم. کسی که غزلیاتش انسان را شیفته ی خود میکند و دیوان اشعار ترکی او و بخصوص شعر حیدر بابایه سلام، روح را از کالبد انسان خارج می سازد و به سفری در گذشته می برد. در این مبحث می خواهیم درباره ی زندگی استاد شهریار با شما صحبت کنیم.

 و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

زندگی نامه استاد شهریار

شرح مختصر احوال و زندگانی شاعرانه او

ویژگی های شخصی او

خاطرات کودکی و نوجوانی شهریار

ویژگی سخن

سبک شناسی آثار

استاد شهریار و امام زمان

پایان

 

عنوان :  زندگینامه شهریار

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 30

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه شهریار