توضیحات کامل :

پاورپوینت بهترین زمان برای از پوشک گرفتن کودکان

پاورپوینت بهترین زمان برای از پوشک گرفتن کودکان شامل 38 اسلاید می باشد.و برای دانشجویان رشته روان شناسی مناسب است.و همچنین  برای مادر هایی که دقدقه از پوشک گرفتن کودکانشان را دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

 

مقدمه

کودکان به سرعت رشد می‌کنند، لباس‌هایشان کوچک می‌شود و طبعاً به پوشک بزرگتری هم نیاز پیدا می‌کنند. لازم است بدانید که چه زمانی باید پوشک بزرگتری را برای فرشته کوچکتان تهیه کنید که کاملاً اندازه‌اش باشد. در عین حال به همان اندازه که دوست دارید فرزند دلبندتان راحت باشد، به همان اندازه آرزو می‌کنید که روزی از پوشک خریدن و پوشک عوض کردن نجات پیدا کنید و برای همیشه با پوشک‌های کثیف و بدبو خداحافظی کنید. در این بین یکی از بزرگترین نگرانی‌های والدین انتخاب زمان مناسب برای از پوشک گرفتن فرزندشان است.
 آنچه مسلم است، این است که نمی‌توان زمان مشخصی را برای از پوشک گرفتن تمام کودکان اعلام کرد.

هر کودکی شرایط و ضرب‌آهنگ رشد خاص خودش را دارد و نمی‌توان گفت که چه زمانی دیر یا زود است.
نکته ای که باید مادران عزیز به آن توجه کنند این است که از پوشک گرفتن کودک و آموزش کامل دستشویی رفتن کودک زمانی بین ۳ روز تا ۳ – ۴ ماه طول می‌کشد و همه چیز به کودک شما و طرز رفتار شما بستگی دارد. در راقع کودک شما از این نظر آمادگی کافی را داشته باشد. یعنی زمانی که کودک توانایی عصب و عضله را برای نگه‌داری ادار و مدفوع داشته باشد. البته این توانایی در مواردی ممکن است زودتر کسب شود. مثلا بین ۱,۵ تا ۲ سالگی کودک، اما این رده سنی عمومیت ندارد. پس سعی کنید آرام و صبور باشید تا هم خودتان و هم فرزندتان اذیت نشوید.

 

فهرست:

پاورپوینت بهترین زمان برای از پوشک گرفتن کودکان
زمان از پوشک گرفتن کودک
آموزش دستشویی رفتن
روش از پوشک گرفتن کودک
 بهترین فصل برای از پوشک گرفتن کودک
ارتباط بین والدین و کودک
پرورش عادت
بازی و تقویت مثبت
با پوشک بستن شبانه چکار کنیم؟
آیا کودک شما برای از پوشک گرفتن آماده هست یا نه ؟

 

عنوان : پاورپوینت بهترین زمان برای از پوشک گرفتن کودکان

فرمت: pptx

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش اسلاید هار این پاورپوینت :

پاورپوینت بهترین زمان برای از پوشک گرفتن کودکان